top
logo


logo1re.jpg
Strona Główna Osoby funkcyjne


Prezesi Sądów Okręgowych i Rejonowych Apelacji Rzeszowskiej

    
1. Okręg Sądu Okręgowego w Krośnie
Imię i NazwiskoFunkcjaKadencja odKadencja do
Roman Jurczyk Prezes Sądu Okręgowego w Krośnie 2012-06-01 2018-05-31
Andrzej Dziedzic Wiceprezes Sądu Okręgowego w Krośnie 2012-07-15 2018-07-14
Maria Olszewska Prezes Sądu Rejonowego w Brzozowie 2015-07-03 2019-07-02
Grzegorz Wanat Prezes Sądu Rejonowego w Jaśle 2014-07-03 2018-07-02
Dorota Myśliwiec Wiceprezes Sądu Rejonowego w Jaśle 2014-09-15 2018-09-14
Tomasz Marczuk Prezes Sądu Rejonowego w Krośnie 2014-05-19 2018-05-18
Tamara Piechnik Wiceprezes Sądu Rejonowego w Krośnie 2014-10-10 2018-10-09
Robert Maślanka Prezes Sądu Rejonowego w Lesku 2017-01-10 2021-01-09
Wojciech Hejnar Wiceprezes Sądu Rejonowego w Lesku 2017-02-01 2021-01-31
Krzysztof Dziewulski Prezes Sądu Rejonowego w Sanoku 2016-03-01 2020-02-29
Beata Sawińska Wiceprezes Sądu Rejonowego w Sanoku 2016-04-01 2020-03-31
2. Okręg Sądu Okręgowego w Przemyślu
Imię i NazwiskoFunkcjaKadencja odKadencja do
Marek Zawadzki Prezes Sądu Okręgowego w Przemyślu 2011-06-21 2017-06-20
Danuta Nowak Wiceprezes Sądu Okręgowego w Przemyślu 2011-07-11 2017-07-10
Anna Maria Drabik Prezes Sądu Rejonowego w Jarosławiu 2013-11-01 2017-10-31
Anna Marusiak Wiceprezes Sądu Rejonowego w Jarosławiu 2014-03-01 2018-02-28
Artur Broś Prezes Sądu Rejonowego w Lubaczowie 2015-07-03 2019-07-02
Sławomir Plis Prezes Sądu Rejonowego w Przemyślu 2013-10-01 2017-09-30
Grzegorz Szynal Wiceprezes Sądu Rejonowego w Przemyślu 2013-11-01 2017-10-31
Krzysztof Gaca Prezes Sądu Rejonowego w Przeworsku 2015-01-07 2019-01-06
3. Okręg Sądu Okręgowego w Rzeszowie
Imię i NazwiskoFunkcjaKadencja odKadencja do
Tomasz Wojciechowski Prezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie 2011-08-01 2017-07-31
Tadeusz Strzyż Wiceprezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie 2016-04-15 2022-04-14
Andrzej Borek Wiceprezes Sądu Okręgowego w Rzeszowie 2011-11-01 2017-10-31
Beata Stój Prezes Sądu Rejonowego w Dębicy 2016-06-15 2020-06-14
Artur Mielecki Wiceprezes Sądu Rejonowego w Dębicy 2016-08-01 2020-07-31
Dorota Rutkowska Prezes Sądu Rejonowego w Leżajsku 2015-01-05 2019-01-04
Renata Jucha Prezes Sądu Rejonowego w Łańcucie 2014-06-01 2018-05-31
Ewa Pokrzywa Prezes Sądu Rejonowego w Ropczycach 2015-07-03 2019-07-02
Bogumiła Majcher-Gniewek Prezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie 2014-11-06 2018-11-05
Anna Ryczaj-Paśko Wiceprezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie 2016-07-01 2020-06-30
Jolanta Olszowy-Rozmus Wiceprezes Sądu Rejonowego w Rzeszowie 2014-12-01 2018-11-30
Jolanta Mac-Śnieżek Prezes Sądu Rejonowego w Strzyżowie 2016-01-07 2020-01-06
4. Okręg Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu
Imię i NazwiskoFunkcjaKadencja odKadencja do
Szymon Rożek Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu 2016-11-24 2022-11-23
Mieczysław Osucha Wiceprezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu 2015-09-15 2021-09-14
Dorota Kozubal Prezes Sądu Rejonowego w Kolbuszowej 2015-07-03 2019-07-02
Grzegorz Król Prezes Sądu Rejonowego w Mielcu 2015-01-01 2018-12-31
Mariusz Kobylarz Wiceprezes Sądu Rejonowego w Mielcu 2016-08-16 2020-08-15
Anna Lipiarz Prezes Sądu Rejonowego w Nisku 2015-02-10 2019-02-09
Joanna Szewczyk Prezes Sądu Rejonowego w Stalowej Woli 2013-04-20 2017-04-19
Grzegorz Wolak Wiceprezes Sądu Rejonowego w Stalowej Woli 2013-06-01 2017-05-30
Ziemowit Czech Prezes Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu 2015-02-01 2019-01-31
Edyta Natalia Kociubowska Wiceprezes Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu 2015-03-01 2019-02-28

bottom
top

Ostatnio dodane

Najczęściej odwiedzane

Statystyki

Użytkowników : 6
Pozycje : 464
Zasoby : 6
Odsłon : 1933402

bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, web hosting. Valid XHTML and CSS.