Okręg Sadu okręgowego w Rzeszowie

Okręg rzeszowski

1.    Sąd Okręgowy w Rzeszowie

  1. sędzia Grażyna Artymiak
  2. sędzia Lucyna Bąk
  3. sędzia Renata Bober
  4. sędzia Andrzej Borek
  5. sędzia Andrzej Borucki
  6. sędzia Barbara Chłędowska
  7. sędzia Jan Dela
  8. sędzia Barbara Frankowska
  9. sędzia Anna Guniewska
  10. sędzia Jerzy Halat
  11. sędzia Anna Harmata
  12. sędzia Beata Hass - Kloc
  13. sędzia Magdalena Kocój
  14. sędzia Agnieszka Kowal
  15. sędzia Marta Krajewska - Drozd
  16. sędzia Jolanta Krzywonos
  17. sędzia Grzegorz Maciejowski
  18. sędzia Małgorzata Mazur
  19. sędzia Marek Mąkosz
  20. sędzia Wojciech Misiuda
  21. sędzia Tomasz Mucha
  22. sędzia Waldemar Nycz
  23. sędzia Marzena Ossolińska - Plęs
  24. sędzia Artur Pelc
  25. sędzia Piotr Pelc
  26. sędzia Bernadeta Posłuszny
  27. sędzia Ewa Preneta - Ambicka
  28. sędzia Anna Romańska
  29. sędzia Elżbieta Selwa
  30. sędzia Adam Simoni
  31. sędzia Tadeusz Strzyż
  32. sędzia Iwona Szczypiór
  33. sędzia Mariusz Sztorc
  34. sędzia Marcin Świerk
  35. sędzia Elżbieta Ura
  36. sędzia Anna Walus - Rząsa
  37. sędzia Tomasz Wojciechowski
  38. sędzia Marta Zalewska
  39. sędzia Dariusz Zrębiec
  40. sędzia Krzysztof Żołnierczuk

2.    Sąd Rejonowy w Rzeszowie

  1. sędzia Katarzyna Baryła
  2. sędzia Witold Benicki
  3. sędzia Tomasz Berezowski
  4. sędzia Edyta Borek
  5. sędzia Marta Grabowska
  6. sędzia Paweł Janda
  7. sędzia Krzysztof Jucha
  8. sędzia Arita Masłowska - informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym zostały objęte ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności „zastrzeżone”
  9. sędzia Elżbieta Mikuła - Sztuka
  10. sędzia Jerzy Młynarski
  11. sędzia Jerzy Myrda
  12. sędzia Witold Olech
  13. sędzia Wojciech Osiniak
  14. sędzia Piotr Osowy
  15. sędzia Łukasz Palacz
  16. sędzia Grzegorz Pliś
  17. sędzia Marek Rajchert
  18. sędzia Marta Rajchert
  19. sędzia Katarzyna Sitek
  20. sędzia Renata Słowik - Chuchla
  21. sędzia Janusz Sternalski
  22. sędzia Ewa Stopyra
  23. sędzia Łukasz Szanter
  24. sędzia Andrzej Szydło
  25. sędzia Renata Urban
  26. sędzia Lesław Zawada
  27. sędzia Justyna Zimnicka
  28. sędzia Ewa Żołnierczuk
  29. referendarz sądowy Ewelina Dąbrowska - Bodziony
  30. referendarz sądowy Maciej Gawroński
  31. referendarz sądowy Jarosław Janora
  32. referendarz sądowy Jerzy Mikolik
  33. referendarz sądowy Jakub Niemiec
  34. referendarz sądowy Agnieszka Siewierska - Szpak
  35. referendarz sądowy Rafał Skowron
  36. referendarz sądowy Ewelina Szpanelewska
  37. referendarz sądowy Tomasz Tabaka
  38. referendarz sądowy Małgorzata Trelka-Żmuda
  39. referendarz sądowy Anna Usowicz
  40. referendarz sądowy Konrad Wasik
  41. starszy referendarz sądowy Iwona Gaweł
  42. starszy referendarz sądowy Małgorzata Jucha
  43. starszy referendarz sądowy Katarzyna Klejnszmidt
  44. starszy referendarz sądowy Adriana Michalska
  45. starszy referendarz sądowy Agata Nieroda
  46. starszy referendarz sądowy Katarzyna Nycz
  47. starszy referendarz sądowy Beata Ogorzałek
  48. starszy referendarz sądowy Wioletta Rudnicka
  49. starszy referendarz sądowy Barbara Szpunar
  50. referendarz sądowy Krzysztof Domarus - w związku z objęciem stanowiska
  51. referendarz sądowy Karol Płocica - w związku z objęciem stanowiska
  52. referendarz sądowy Dominik Surowiec - w związku z objęciem stanowiska
  53. referendarz sądowy Monika Marczyk - w związku z opuszczeniem stanowiska
  54. referendarz sądowy Rafał Skowron - w związku z opuszczeniem stanowiska

3.    Sąd Rejonowy w Dębicy

  1. sędzia Grzegorz Barnak
  2. sędzia Danuta Hayn
  3. sędzia Agnieszka Kamińska
  4. sędzia Bożena Kołodziej - Starostka
  5. sędzia Beata Kozik
  6. sędzia Waldemar Krok
  7. sędzia Tomasz Kuczma
  8. sędzia Artur Mielecki
  9. sędzia Jerzy Piękoś
  10. sędzia Agata Puzon
  11. sędzia Katarzyna Radzik
  12. sędzia Dariusz Różański
  13. sędzia Beata Stój
  14. sędzia Anna Szczepanek
  15. sędzia Marek Szeptycki
  16. sędzia Agnieszka Wilk - Król
  17. referendarz sądowy Justyna Gierucka
  18. referendarz sądowy Maciej Szczupak
  19. referendarz sądowy Krzysztof Załuski

4.    Sąd Rejonowy w  Leżajsku

  1. sędzia Jan Drąg
  2. sędzia Wojciech Jucha
  3. sędzia Ewa Kuźniar-Jucha
  4. sędzia Anna Lasek
  5. sędzia Jolanta Leś-Czernecka
  6. sędzia Renata Moczarska
  7. sędzia Dorota Rutkowska
  8. starszy referendarz sądowy Maria Kulka
  9. referendarz sądowy Wojciech Sroka

5.    Sąd Rejonowy w Łańcucie

  1. sędzia Magdalena Blajer
  2. sędzia Magdalena Bodzek
  3. sędzia Beata Faff
  4. sędzia Renata Jucha
  5. sędzia Małgorzata Orlewska-Wolanin
  6. sędzia Barbara Szmit-Pedryc
  7. sędzia Bogusława Szybkowska-Pelc
  8. sędzia Iwona Waltoś-Cioch
  9. referendarz sądowy Anna Bereś-Drozd
  10. referendarz sądowy Monika Magryś

6.    Sąd Rejonowy w Ropczycach

  1. sędzia Aleksandra Brzostowska
  2. sędzia Paweł Hallada
  3. sędzia Agnieszka Łyszczarz-Popek
  4. sędzia Elżbieta Midura
  5. sędzia Katarzyna Ormian-Osiniak
  6. sędzia Ewa Pokrzywa
  7. sędzia Anna Zięć
  8. starszy referendarz sądowy Małgorzata Burda
  9. referendarz sądowy Dorota Kwolek - w związku z objęciem stanowiska

7.    Sąd Rejonowy w Strzyżowie

  1. sędzia Piotr Filip
  2. sędzia Adam Gerlach
  3. sędzia Jolanta Mac-Śnieżek
  4. sędzia Małgorzata Pirga
  5. sędzia Anna Piskozub
  6. sędzia Zbigniew Stój
  7. sędzia Leszek Zamorski
  8. referendarz sądowy Łukasz Kardyś

 

Oświadczenia majątkowe sędziów złożone przed dniem 6 stycznia 2017 r.

1.Sąd Okręgowy w Rzeszowie 

  1. sędzia Anna Borowiec
  2. sędzia Bożena Przysada 
  3. sędzia Agnieszka Staniszewska-Perenc
  4. sędzia Anna Wilk-Michalczewska 
2. Sąd Rejonowy w Rzeszowie

  1. sędzia Małgorzata Bieniek
  2. sędzia Adam Borowiec
  3. sędzia Beata Bury
  4. sędzia Renata Darłak
  5. sędzia Wojciech Dudek                                                                                      
  6. sędzia Małgorzata Gałuszka – Kosik
  7. sędzia Katarzyna Gawełko – Bazan                                                      
  8. sędzia Brygida Gradkowska – Ferenc                                       
  9. sędzia Marta Gruba
  10. sędzia Urszula Harmata
  11. sędzia Andrzej Kallaus
  12. sędzia Aleksandra Krawczyk
  13. sędzia Krystyna Magnuszewska
  14. sędzia Alicja Kuroń                                 
  15. sędzia Bogumiła Majcher – Gniewek
  16. sędzia Małgorzata Majcher-Ziemiańska  
  17. sędzia Rafał Mnich  
  18. sędzia Jolanta Modrakowska
  19. sędzia Magdalena Naworol  
  20. sędzia Jolanta Olszowy – Rozmus
  21. sędzia Renata Popek
  22. sędzia Adam Przysada
  23. sędzia Anna Ryczaj-Paśko - informacje zawarte w oświadczeniu majątkowym zostały objęte ochroną przewidzianą dla informacji niejawnych o klauzuli tajności „zastrzeżone"
  24. sędzia Mira Słodzińska
  25. sędzia Magdalena Słowik 
  26. sędzia Marta Surmacz
  27. sędzia Ewa Wagner – Bazan 
  28. sędzia Joanna Walat-Smela
  29. sędzia Magdalena Wiatr
  30. sędzia Elżbieta Wrona 
  31. sędzia Wioletta Zawora
  32. sędzia Anna Zięba – Kurasz
  33. sędzia Ewa Żołnierczuk – Dec

 

3. Sąd Rejonowy w Łańcucie

  1. sędzia Grażyna Worek 

Rejestr zmian dla: Okręg Sadu okręgowego w Rzeszowie

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
Kierownik Oddziału Kadr
Opublikował:
Robert Dworak
Dokument z dnia:
2017-10-18
Publikacja w dniu:
2017-10-18
Opis zmiany:
Dodanie oświadczeń referendarzy Moniki Marczyk i Rafała Skowrona
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
Kierownik Oddziału Kadr
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-12
Publikacja w dniu:
2017-10-12
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Aneta Róg
Dokument z dnia:
2017-10-11
Publikacja w dniu:
2017-10-11
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
Kierownik Oddziału Kadr
Opublikował:
Robert Dworak
Dokument z dnia:
2017-10-02
Publikacja w dniu:
2017-10-02
Opis zmiany:
Dodanie oświadczeń referendarzy Karola Płocicy i Dominika Surowca
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
Wytworzył:
Kierownik Oddziału Kadr
Opublikował:
Robert Dworak
Dokument z dnia:
2017-09-07
Publikacja w dniu:
2017-09-07
Opis zmiany:
b/d